سؤالات متداول
آیا امکان برگرداندن کالا وجود دارد؟
بله. بسته به نوع کالا با رعایت شرایط و مقررات ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و رویه اعلام شده سمت نو امکان بازگشت کالا وجود دارد.
آیا امکان تحویل سریعتر از روش های موجود در سایت وجود دارد؟
بله. فقط درصورت هماهنگی تلفنی قبلی با سمت نو از طریق شماره 66950296 -021 و تقبل هزینه مربوطه از سوی مشتری، امکان ارسال سریع تر وجود دارد.
آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟
خیر. در حال حاضر امکان پرداخت در محل وجود ندارد و سمت نو فقط کالاهایی را به نشانی مشتری ارسال می کند که فاکتور آن در سمت نو پرداخت شده باشد.
رویه بازگرداندن کالا چیست؟
برای تمامی کالاها رویه بازگرداندن کالا وجود دارد. به طور کلی اگر کالایی که به دست شما می رسد با کالای سفارش داده شده متفاوت باشد یا برخی مشخصات آن کالا منطبق با مشخصات درج شده در تارنمای سمت نو نباشد، شما امکان بازگرداندن کالا را دارید.
در مواردی که درخصوص بازگرداندن کالا شک دارید و یا سوالی دارید، به سادگی با شماره 66950296 – 021 تماس بگیرید.
سمت نو چیست؟
سمت نو وبسایت فروش آنلاین کالا است که با هدف عرضه مستقیم کالا از تولیدکنندگان به مصرف کنندگان طراحی شده است. با حذف واسطه ها، کلیه کالاها با قمیت های مناسبت تری عرضه می شوند و گاهی تخفیف های تا 50% روی کالاها اعمال می شود.
سمت نو بیشتر چه کالاهایی را عرضه می کند؟
سه ویژگی مهم در انتخاب و عرضه کالاها همواره مد نظر سمت نو است: یک: کیفیت بالای کالا دو: قیمت مناسب کالا سه: تولید ایران بودن کالا.
خرید آسان و تحویل سریع کالا چیست؟
کافیست کالای مورد نظر را جستجو کنید. با انتخاب کالا تصاویر، فیلم و اطلاعات بیشتر درخصوص آن کالا را ببینید. امتیاز دیگر خریداران به کالا را ببینید و نقد و نظر آنها را بخوانید. پس از اطمینان به سادگی فاکتور صادر شده را پرداخت و کالا را از طریق شبکه توزیع در نشانی خودتان تحویل بگیرید.
تحویل کالا توسط پست و غیره چقدر طول می‌کشد؟
در مورد ارسال با پست سفارشی، تحویل در مراکز استانها 2 روزه و در شهرستانها تا 5 روزه است.
در مورد ارسال با پست پیشتاز، تحویل در مراکز استانها 24 ساعته و در شهرستانها 48 ساعته می‌باشد.
تحویل کالا برای پیک موتوری که فقط در تهران و روزهای شنبه تا چهارشنبه میسر است، در همان روز ارسال انجام می‌شود.
پاسخ سوالاتم را چطور دریافت کنم؟
برای هر کالا این امکان وجود دارد که درباره آن سوال بپرسید و جواب آن را توسط کارشناسان سمت نو دریافت کنید. علاوه بر آن اگر سوالی کلی درباره سمت نو داشتید به info@samteno.com ایمیل بزنید و حداکثر 24 ساعته جواب خود را دریافت کنید.